Ege Servis

EGE SERVİS.

BMW Yetkili Servisi olarak Bornova/İzmir’de yer alan Ege Servis’e hoş geldiniz.

Sektörde 45 yılı aşkın tecrübeye sahip Ege Servis, ilk günden itibaren işinde yetkin çalışanlarıyla birlikte yüksek müşteri memnuniyeti ile anılan bir şirket olma gururunu yaşıyor.

Ege Servis olarak hepimiz çok iyi biliyoruz ki; eğer biz keyifle ve aşkla işimizi yapar, inanarak üretirsek, ortaya çıkan ürünün, hizmetin maddi ve manevi değeri bir başka oluyor. Böyle aşkla, muhabbetle iş yaparken etrafımızdaki insanlara da bizden bir şeyler geçiyor ve zamanla fark ediliyor ki daha kıymetli, daha başarılı işler yapılmış, daha kalıcı dostluklar kazanılmış. Ege Servis ilk kurulduğu günden beri bu böyle.

2019'da sektörde 46. yılını kutlayan Ege Servis, ilk günden itibaren işinde yetkin çalışanlarıyla birlikte azami müşteri memnuniyeti ile anılan bir şirket olmanın gururunu yaşıyor.


Tarihçe
1952

Tarhan Ailesi BMW AG’nin Türkiye’deki ilk temsilcisi olmakla gururlanıyor. BMW’nin Türkiye’deki ilk showroomu İstanbul Tepebaşı’nda Tarhan İşhanı zemin katta açılıyor ve 1952 model yılı BMW otomobiller burada sergilenmeye başlıyor. Türkiye yollarında BMW’nin ilk görüntülerini başlatan bu ilişki 1960’ların başına kadar devam ediyor.


1973

Ege Servis, İzmir’de otomobil servisi olarak hizmet vermeye ve bunun akabinde farklı yabancı markalar üzerinde uzmanlaşmaya başlıyor.


1984

Borusan Oto BMW Yetkili Servisi için Ege Servis’e teklif getiriyor. Borusan Oto 1984 yılı Aralık ayında ilk Yetkili BMW Bayii Sözleşmesi’ni Ege Servis ile yapıyor.


1985

Eski adıyla Büyük Efes Oteli şimdiki Swissotel Grand Efes’in altındaki mağazalardan biri yıl sonunda Borusan Oto’nun kendi showroomu oluyor.


1986

Tam bir yıl sonra yıl sonunda Borusan Oto, showroomunu Ege Servis’e devrediyor.


1988

Ege Servis’in kurucusu ve hali hazırdaki genel müdürü Sn. Ahmet Tarhan’ın eşi Sn. Sevinç Tarhan, otomotivde ilk kadın satış temsilcisi olarak çalışmaya başlıyor. BMW AG’nin yöneticileri bu durumdan memnun kalmış olacaklar ki onlar da bundan sonra kadın satış temsilcilerine görev vermeye başlıyorlar.


1989

İlk kez bir bayii sahibi otomobil sporlarındaki kariyerini BMW ile eşleştiriyor. Sn. Ahmet Tarhan, Borusan Oto destekli BMW Motorsport tarafından hazırlanmış BMW E30 325ix ile yarışıyor ve bu otomobil ile 1989 Türkiye Rallikros, Pist ve Tırmanma Grup N Şampiyonluğu’nu kazanıyor.


1992

Ege Servis Haziran ayında mekân değişikliği yaparak şu an hizmet vermekte olduğu Ankara Asfaltı No:26 Bornova adresine taşınıyor.


Ege Servis, 1984 – 2019 yılları arasında tam 25 yıl Borusan Otomotiv Yetkili Satıcısı ve Yetkili Servisi olarak başarıyla hizmet sunuyor.


2019

BMW Yetkili Servisi olarak hizmet vermeye devam ediyor.

EGE SERVİS.

İzmir Bornova BMW Yetkili Servisi

Ankara Asfaltı No:26 35110 - Bornova / İzmir

Çalışma Saatleri

Servis

29 Nisan - 17 Mayıs tarihleri arasında hizmet vermemekteyiz.
*BMW Yol Yardım Hattı'na haftanın 7 günü 24 saat 444 22 99'dan ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın