EGE SERVİS SATIŞ SONRASI.

7/24 Acil Servis

Bornova/İzmir’de konumlanan Borusan Otomotiv BMW Yetkili Servisi Ege Servis, servis ayrıcalıklarıyla 7 gün 24 saat sizin ve BMW otomobilinizin yanında olmaya devam ediyor. 444 22 99 Acil Servis Hattı'nı arayarak her türlü arıza ve hasar durumunda Yol Yardım ekibimizden destek alabilirsiniz.

Yol Yardım Hizmeti

Yol Yardım Hizmeti

Yaşadığınız bir arıza veya kaza durumunda sizlere yardım etmek üzere oluşturulmuş Acil Servis, 7 gün 24 saat sizlerin hizmetindedir. BMW otomobiliniz ile ilgili bir sorun yaşadığınızda 444 22 99 Yol Yardım Hattı'nı arayarak profesyonel yol yardım ekibimizle görüşebilirsiniz. Ekibimiz ihtiyacınıza göre aracınıza bulunduğu yerde müdahale edecek ya da aracınızın Ege Servis’e çekilmesini sağlayacaktır.

Lastik Hizmeti

Lastik Hizmeti

Ege Servis’in lastik bakım ve değişim hizmeti kapsamında birçok güvenilir ve kaliteli marka lastik, cazip alım şartlarıyla sizlere sunulmaktadır. Ayrıca satın aldığınız lastiklerin hava basıncı, lastik kontrolü, diş derinliği ölçümü ve balans gibi rutin bakım hizmetleri de uzman ekibimiz tarafından sağlanmaktadır.

Vale Hizmeti

Vale Hizmeti

Bornova’da bulunan Yetkili Servisimize gelemediğiniz durumlarda BMW’niz adresinizden alınarak işlemleri tamamlanacak ve yine size adresinizde teslim edilecektir.

Oto Kuaför ve Araç Koruma Sistemleri

Oto Kuaför ve Araç Koruma Sistemleri

Detaylı iç-dış temizlik, döşeme-halı koruma, tente ve havalandırma kanallarının temizlenmesi gibi uygulamaları hayata geçiren Oto Kuaför hizmetimiz, BMW otomobilinizin ilk günkü temizlik ve yeniliğine kavuşmasını sağlar. Ultra boya koruma, güneş kontrol cam filmleri ve anti-bakteriyel temizlik gibi ek uygulama seçenekleri de sunan hizmetimiz, aracınızın ışıltısını korumak için gereken tüm bakımları içermektedir.

Hasar İşlemleri

Hasar İşlemleri

Detaylı bilgi alın
BMW ConnectedDrive Hizmetleri Hakkında Önemli Bilgi.

BMW ConnectedDrive Hizmetleri Hakkında Önemli Bilgi.

Detaylı bilgi alın