Hasar İşlemleri

BMW’niz için servis ihtiyacı oluştuğunda size nasıl yardımcı olabiliriz?

Mekanik onarım ve bakım kapsamındaki talepleriniz için aşağıdaki telefon numaralarından bize ulaşarak randevunuzu alabilirsiniz.

Acil Servis / Yol Yardım gerektiren durumlarda, 7 gün 24 saat 444 22 99 Yol Yardım Hattı'ndan Acil Servis Teknisyenimiz ile görüşerek destek alabilirsiniz.

Kaporta/Boya hasar onarımı gerektiren durumlarda, randevu almanıza gerek olmadan, doğrudan servisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Ege Servis’e geldiğinizde, aracınızın ihtiyaçları ve sizin ilave istekleriniz ilgili servis danışmanımızla birlikte belirlenir.

Servis danışmanımız tarafından yapılan tespit sonucunda, aracınız için gerekli işlemler, öngörülen bütçe ve aracınızın tahmini teslim zamanı belirlenerek tarafınıza açıklanır.

BMW otomobilinizin onarımı sırasında tespit edilebilecek ilave işlemler konusunda size bilgi verilerek, onayınız istenir.

Servis sürecinde aracınıza uygulanan tüm işlemler, üretici firma standartlarında olup, bu standartlar her yıl düzenli olarak üretici tarafından denetlenir.

İşlemleri tamamlanmış olan aracınız, kalite kontrolü ve yol testi yapıldıktan sonra, temiz bir şekilde size teslim edilir.